Zabezpečení vozidel

Cebia Partner

Vinfoto + pískování skel = velká sleva na pojištění

Provadění vinfota

VINFOTO přesně a pravdivě dokumentuje stav vozidla pomocí digitální fotografie a současně klasifikuje automobil do pěti stupňů - podle stop jeho poškození. Pro každé poškození na vozidle je pořízena detailní fotodokumentace s podrobným popisem. K vozidlu je pořízena základní sada fotodokumentace exteriéru, interiéru, identifikačních znaků (typový štítek, ražba VIN) a značení skel.

VINFOTO je určeno především pro pojišťovací společnosti. Účelem služby je zabránit pojistným podvodům při pojišťování ojetých vozidel. VINFOTO dokladuje skutečný stav vozidla v době uzavření pojistné smlouvy. Minimum ojetých vozidel prodávaných v autobazarech ČR nemá žádná poškození. Tuto skutečnost prokázala Cebia, spol. s r.o. po provedení fotodokumentace 3000 vozidel prodávaných v největších autobazarech ČR v roce 2001, kdy vyšlo najevo, že pouhých 20 % vozidel nemá žádná vizuální poškození. U 80 % prodaných ojetých vozidel je nebezpečí, že jejich majitelé si budou chtít, na úkor pojišťovny, taková vozidla nechat opravit.

Pískování skel

Chcete snížit pravděpodobnost odcizení Vašeho vozidla o 96%?

Základní myšlenka preventivní ochrany vozidla před krádeží pomocí značení skel automobilů je velmi jednoduchá, a v této jednoduchosti je její síla.

Principem je faktické znehodnocení vozidla pro zloděje. Každý, kdo musel z jakékoli příčiny přesklít celý automobil ví, že to přišlo řádově na dvacet a více tisíc korun. O tyto peníze zloděj nutně přichází, pokud odcizí vozidlo s označenými skly. Další ztrácí při samotném prodeji. Skla každého automobilu jsou totiž označena homologační značkou, která obsahuje datum jeho výroby - v drtivé většině případů odpovídající roku výroby vozidla.

Nabídka autoservisu

:: Montáže
:: Oleje
:: Autobaterie
:: Pneuservis
:: Brzdová soustava
:: Motor
:: Podvozková část
:: Výfuková soustava
:: Mytí vozidel
:: Zabezpečení vozidel
:: Ostatní práce

Napište nám

Vaše jméno a příjmení :
!
Vaš telefon :
!
Vaš e-mail :
!
Zpráva :

Součet 20 plus 20 :


Copyright © 2007-2024 autodilnatabor.cz. All rights reserved. Created by wwwstranky.eu